Get Adobe Flash player
Ocena użytkowników: / 34
SłabyŚwietny 

A teraz trochę o sobie.
Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej.
W młodości dużo podróżowałem autostopem po Polsce. Sam autostopem przejechałem z Warszawy do Sopotu i dalej wzdłuż wybrzeża aż do Szczecina i z powrotem do Warszawy.
Pierwsza podróż samochodem - 10-letnią  Skodą 105L wspólnie z żoną  do  Szwecji gdzie przejechałem w sumie ponad 4 tys. km i bez żadnej awarii.

A żeby było weselej to proszę sobie wyobrazić, że po powrocie do Polski następnego dnia

pod blokiem pękła mi linka gazu. Innymi słowy trzeba mieć szczęście do podróży.

Samochodem odwiedziłem: Czechy, Słowację, Węgry, Austrię, Rumunię, Belgię, Holandię, Chorwację, Słowenię, Niemcy, Francję, Hiszpanię, Andorę, Gibraltar, Maroko, Litwę, Łotwę,   Estonię, Szwecję, Danię, Norwegię. W większości tych krajów byłem po kilka razy. Z  uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową i społeczną nie byłem w stanie poświęcić dłuższego czasu na wyjazdy.

Pomysł na podróż dookoła świata zrodził się w mojej głowie wiele lat temu, dojrzewał od najmłodszych lat. Teraz nadszedł czas by go zrealizować.
Przygotowania do podróży trwają już od ponad roku. Teraz zbliża się  kres przygotowaniom.

Zgodnie ze stwierdzeniem  ,,It?s never too late?    /Nigdy nie jest za późno/ lub jak kto woli ,,Better later than never,,  /Lepiej późno niż wcale/  we wrześniu 2011roku wyruszam w podróż drogą lądową  przez  osiem kontynentów wspólnie z Ryszardem Tunkiewiczem.

Poprawiony (wtorek, 24 maja 2011 18:27)