Get Adobe Flash player

Na III Edycji Bydgoskiego Festiwalu "Podróżnicy"

19-20 kwietnia 2013, Ryszard Tunkiewicz i Jacek Michalski zostali nagrodzeni za swoją podróż dookoła świata statuetką im. Tony'ego Halika. Kapituła przyznała chłopakom nagrody za szczególne 18 miesięcy w drodze, za odwagę i znoszone trudy, za poznawanie ludzi - śladami Polonii na świecie.
Długa i skromna podróż przynosiła wiele kłopotów i nieporozumień, a także wiele radości i uniesień. Po powrocie do kraju w grudniu 2012 roku witała ich cała Polska.

Bydgoskie Haliki to prestiżowa nagroda przyznawana od trzech lat podczas Festiwalu "Podróżnicy", dwudniowego maratonu dla ludzi z pasją.
Zapraszamy wszystkich na edycję kolejną w 2014 roku.

 

Zaproszenie na Kolosy Gdynia 8-10 marca 2013

Ryszard Tunkiewicz  i Jacek Michalski zapraszają na prezentację po podróży Śladami Polonii na Świecie. Opowiemy o swojej szesnastomiesięcznej podróży dookoła świata, z której wróciliśmy 18 grudnia 2012. Podróż była nie tylko podróżą marzeń, ale także pomogła nam poznać wiele kultur, zawiązać wiele przyjaźni i zrozumieć prawdziwe życie Polaków zamieszkujących poza granicami Polski. Z wyprawy przywieźliśmy tysiące wspaniałych zdjęć i wspomnieć, z którymi podzielimy się ze słuchaczami. Zapraszamy!

Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w Gdyni, XV edycja w dniach 8-10 marca 2013 r.

Poprawiony (piątek, 24 maja 2013 13:46)